winietka

Kontakt

Kancelaria Doradcy Podatkowego
Tomasz Sobczak

ul. Krakowska 180A/101
52-015 Wrocław

tel.: 793 940 607
mail: biuro@kancelariasobczak.pl

Zasięg działania: teren całego kraju
Termin wykonania: do uzgodnienia z klientem
Kontakt w j. polskim lub angielskim


Napisz do nas

Treść wiadomości
Imię i Nazwisko
e-Mail
Firma
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Tomasz Sobczak z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 180A/101 na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Doradcy Podatkowego Tomasz Sobczak z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Krakowskiej 180A/101 dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Doradcy Podatkowego Tomasz Sobczak. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

Informacje